На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту вдосконалювали знання з реєстрації нормативно-правових актів


Фахівці управління фізичної культури та спорту вдосконалювали знання з реєстрації нормативно-правових актів


18 Жовтень 2018


18 жовтня у конференц-залі Головного територіального управління юстиції у Львівській області відбулась семінар-нарада з питань реєстрації нормативно-правових актів.

 

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації представляла провідний консультант-юрисконсульт відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи Зоряна Дубінська.

 

Відповідно до порядку денного на семінарі-нараді розглянуто низку запитань. Зокрема, обговорено питання дотримання основних принципів діловодства та нормопроектувальної техніки при підготовці проектів, нормативно-правових актів для державної реєстрації. 


Ознайомленно учасників семінару з новими вимогами законодавства щодо запровадження електронної реєстрації нормативно-правових актів.

 

Також проаналізовано найбільш поширені помилки та недоліки, які допускаються суб’єктами нормотворення при підготовці і поданні ними нормативно-правових актів для державної реєстрації. Розглянуто особливості внесення до зареєстрованих нормативно-правових актів, визнання їх такими, що втратили чинність.

 

Наприкінці семінару було переглянуто зареєстровані та внесені до Державного реєстру нормативно-правові акти щодо їхньої відповідності Конституції та чинному законодавству України.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА