На головну > Новини > Ветерани-важкоатлети Львівщини успішно виступили на Чемпіонаті України

Ветерани-важкоатлети Львівщини успішно виступили на Чемпіонаті України

18 Жовтень 2018

Завершився Чемпіонат України серед ветеранів важкої атлетики, який відбувся 12-14 жовтня у місті Миколаєві.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Асоціація ветеранів спорту України, Федерація важкої атлетики України та Асоціація майстрів важкої атлетики України.

Суддівство змагань здійснювали судді національної категорії – В. Титаренко (м. Миколаїв) та В. Самардак (м. Біловодськ).

У заході брало участь 13 команд із різних областей України та міст обласного значення.

Збірну команду Львівської області представляли шестеро ветеранів спорту: Василь Мартинюк (1969 р.н., вагова категорія до 102 кг), Михайло Кухарський (1966 р.н., вагова категорія до 61 кг), Сергій Голубов (1978 р.н., вагова категорія до 89 кг), Павло Даниленко (1982 р.н., вагова категорія до 73 кг), Василів Михайло (1944 р.н., вагова категорія до 67 кг), Михайло Бурков (1963 р.н., вагова категорія до 80 кг). Відтак, Львівська область, у зв’язку з неповним складом учасників, посіла восьме командне місце.

Абсолютними чемпіонами у віковій та ваговій категоріях стали: Михайло Бурков (5 вікова група), Михайло Василів (8 вікова група) та Михайло Кухарський (4 вікова група). Василю Мартинюку (3 вікова група) вдалось вибороти перше місце та стати абсолютним чемпіоном у ваговій категорії до 102 кг. Сергій Голубов (2 вікова група) зайняв перше місце у ваговій категорії до 89 кг в особистій першості, Даниленко Павло (1 вікова група) зайняв друге місце у ваговій категорії до 73 кг.

Вітаємо наших ветеранів спорту та бажаємо в подальшому спортивного довголіття!

Ольга Козій, ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх»