На головну > Новини > Підсумки Чемпіонату України: «срібло» та два рекорди у львівських важкоатлеток

Підсумки Чемпіонату України: «срібло» та два рекорди у львівських важкоатлеток

18 Жовтень 2018

З 8 до 12 жовтня 2018 року в Миколаєві відбувся Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 15 років з важкої атлетики.   Цьогоріч важкоатлетичний поміст зібрав рекордну кількість учасників: понад 100 дівчат та 140 хлопців із 21 області України.

Львівщину представляли дві юні спортсменки – Марія Куц у ваговій категорії до 40 кг та Вікторія Гринчук у ваговій категорії до 59 кг.

У результаті важкої конкурентної боротьби Марія Куц виборола 2 місце із 37 кг у ривку. На жаль, остання спроба у поштовху на 45 кг не була зарахована суддями, що перемістило спортсменку на 5 сходинку в сумі двоборства. Проте Марія Куц змогла встановити новий рекорд України у ривку (37 кг) серед дівчат віком до 13 років, який залишився незмінним до завершення змагань! Також наша юна атлетка зафіксувала новий рекорд України у поштовху (43 кг) серед дівчат віком до 13 років!

До останньої спроби тривала боротьба і серед юних спортсменок вагової категорії до 59 кг. Наша 14-річна спортсменка – Вікторія Гринчук, використавши вдало усі 6 спроб виборола «срібло» чемпіонату України у сумі двоборства. Також в активі Вікторії мала «бронза» у ривку (53 кг) та срібло у поштовху (66 кг)!

Технічні результати дівчат Львівської області:

Вікторія Гринчук (2004 р.н.) – 2 місце у ваговій категорії до 59 кг (тренер – В. Рекша) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Марія Куц (2005 р.н.) – 5 місце у ваговій категорії до 40 кг (тренери – О.Товстоног, С. Константинова) КДЮСШ ім. Кутенка ЗСУ, м. Львів.