На головну > Новини > У Бродах відкрито комплексний спортивний майданчик


У Бродах відкрито комплексний спортивний майданчик


17 Жовтень 2018


У середу, 17 жовтня, на території опорного закладу «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4»   відбулось відкриття комплексного спортивного майданчика зі штучним (трав’яним ) покриттям і біговою доріжкою та майданчик з гумовим наливним покриттям.

 

Урочисто відкрили новий об’єкт: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, голова Бродівської районної ради Євген Швед, міський голова Бродів Анатолій Белей, керівник апарату Бродівської райдержадміністрації Мар’яна Родін, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Бродівської РДА Наталія Ковальська, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА Наталя Гудима, представники депутатського корпусу Бродівської міської та районних рад та шкільний актив.

 

Комплексний спортивний майданчик побудований в межах Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість цього об’єкту становить 3 835 095 грн, з них: кошти державного бюджету - 1 537 746 грн, обласного – 647 349 грн, місцеві кошти – 1 650 000 грн.

 

Варто зазначити, що це не єдиний такого виду об’єкт, який побудований цього року на Львівщині. Серед них комплексний спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) та наливним покриттям, і біговою доріжкою у Жовкві, універсальний спортивний майданчик у Червонограді та мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним трав’яним покриттям у Бориславі.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА