На головну > Новини > Ще у п’яти населених пунктах Львівщини перевірено стан будівництва спортивних об’єктів

10 Жовтень 2018

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як спільно з директором   ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадимом Климовичем, представниками місцевої влади та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, перевірив роботу щодо стану будівництва нових об’єктів у Рудківській ОТГ, Мостиському та Сколівському районах.

Зокрема, 10 жовтня, під час чергового виїзду було здійснено перевірку спортивних об’єктів у селі Раденичі Мостиського району, місті Городок, селі Підгайчики Рудківської ОТГ, селах Підгородці та Крушельниця Сколівського району.

У с. Раденичі на вул. Сонячній триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Спортивний майданчик з наливним покриттям облаштовано у місті Городок на вул. Шевченка, 7.

У селі Підгайчики Рудківської ОТГ на вул. Шкільній, 74-А триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На Сколівщині у с. Підгородці на вул. Січових Стрільців та у с. Крушельниця триває облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Зазначимо, що в межах Обласної програми «Спортивний майданчик» у 2018 році для будівництва вищезазначених об’єктів передбачене фінансування з обласного бюджету в сумі 550 тис грн. на кожен об’єкт. А решта співфінансування здійснюється за кошти місцевих бюджетів.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА