На головну > Новини > Львівщина підняла прапори на честь Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі


Львівщина підняла прапори на честь Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі


09 Жовтень 2018


Під час святкової лінійки у Львівському училищі фізичної культури відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора   та Прапора НОК України з нагоди початку третіх літніх Юнацьких Олімпійських Ігор-2018.

 

Директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак наголосив на ролі та значенні Юнацьких Олімпіад у формуванні особистості олімпійця, поінформував про перші здобутки молодих українських атлетів в Буенос-Айресі, а також про особливу підтримку представників Львівщини й, зокрема, двох вихованців ЛУФК у складі національної команди – Жанни Наумової (стрільба з лука) та Оксани Чудик (вільна боротьба).

 

Юні учасники свята – а це майже 300 учнів та студентів Львівського училища фізичної культури, особливо перейнялися вітальними й дружніми словами від бронзової призерки перших Юнацьких Олімпійських Ігор Оксани Райти (легка атлетика), яка навчаючись у ЛУФК виборола медаль перших таких Ігор в Сінгапурі та «золотого» медаліста II ЮОІ в Нанкіні, нині студента III курсу училища Павла Коростильова (кульова стрільба).

 

Серед почесних гостей святкової церемонії були також: учасниця Ігор Олімпіади в Афінах, МСМК з кульової стрільби, випускниця ЛУФК, сестра П. Коростильова Юлія Коростильова, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері, випускниця училища, а нині виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна, а також президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, Заслужений тренер України Валентина Коростильова.

 

Сподіваємось, щира підтримка спортивної галузі Львівщини, сприятиме успіхам юнацької збірної команди України у столиці Аргентини Буенос-Айресі.

 

За матеріалами Львівського училища фізичної культури