На головну > Новини > Львівщина приймала футбольний матч Кубку регіонів УЄФА «Україна-Іспанія»

Львівщина приймала футбольний матч Кубку регіонів УЄФА «Україна-Іспанія»

08 Жовтень 2018

У понеділок, 8 жовтня, на стадіоні «Скіф» відбувся футбольний матч між аматорськими збірними командами України та Іспанії   в рамках проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА.

Збірну команду України у цих змаганнях представляла аматорська збірна Львівської області, а Іспанію – команда «Кастілья і Леон».

У напруженій боротьбі, у другому таймі, аматорська збірна Львівської області поступилась іспанській «Кастільї і Леону». Матч завершився рахунком 0: 1 на користь іспанської збірної, яка отримала право наступного року зіграти у фінальному раунді Кубку регіонів УЄФА.

Нагадаємо, минулого тижня в рамках проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА українська збірна виборола дві перемоги у матчах із аматорськими збірними командами Азербайджану та Фінляндії.

Дякуємо збірній команді Львівської області за самовіддачу та гідне представлення України у проміжному етапі Кубку регіонів УЄФА!

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА