На головну > Новини > Павло Коростильов - кращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня

Павло Коростильов - кращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня

5 жовтня у ресторані «Park. Art of Rest» відбулась урочиста церемонія нагородження кращого спортсмена Львівщини   за підсумками вересня 2018 року - заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Павла Коростильова.

Це почесне звання Павло Коростильов здобув завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який проходив в вересні у Південній Кореї. На цьому чемпіонаті Павло здобув три нагороди: «золото» в особистій першості і дві «бронзи» у командних змаганнях та здобув олімпійську ліцензію на Олімпійські Ігри в Токіо 2020.

Серед почесних гостей на церемонії були: уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації ЛОДА Роман Хім’як, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівськоі облради Петро Жукровський, начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис та інші.

Також в рамках вшанування кращого спортсмена Львівщини відбулось вручення подарункових сертифікатів та футбольних м’ячів футбольній команді «КОПА», яка стала переможцем Кубку світу з футболу серед дітей позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей та дітей з шкіл-інтернатів (28-29.07.2018, м. Варшава). Футбольна команда «КОПА» функціонує завдяки зусиллями спортивного відділу місії «Центр Опіки Сиріт» Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.