На головну > Новини > Відбудеться нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками вересня 2018 року

04 Жовтень 2018

У п’ятницю, 5 жовтня, відбудеться урочиста церемонія нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками вересня 2018 року  заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Павла Коростильова.

Місце проведення: м. Львів, вул. Вітовського, 43-А, ресторан «Park. Art of Rest».

Початок об 11 год.

Нагадаємо, за підсумками 52-го чемпіонат світу зі стрільби кульової, який відбувся в корейському місті Чанвон з 31 серпня – 15 вересня 2018, в активі Павла Коростильова – 1 золота, 2 бронзові нагороди та ліцензія на Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.