На головну > Новини > Павло Коростильов – найкращий спортсмен за підсумками вересня 2018 року

Павло Коростильов – найкращий спортсмен за підсумками вересня 2018 року

02 Жовтень 2018

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області   визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками вересня 2018 року заслуженого майстер спорту України Павла Коростильова.

Зокрема, на чемпіонаті світу зі стрільби  кульової представник Львівщини - військовослужбовець Збройних сил України, вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов вніс вагому частку до медальних здобутків української збірної, увійшовши до фінального етапу змагань на 7 позиції, зумів покращити своє турнірне становище здобувши 4 місце з результатом 198.5 очок у фінальній стрільбі з пневматичного пістолету (вправа ПП-3) на 10 метрів та виборов заповітну ліцензію для України на Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.

Також Павло Коростильов виборов для збірної команди України десяту нагороду цього Чемпіонату світу зі стрільби кульової у вправі РП-5, де з результатом  586 очок в особистому заліку став бронзовим призером.

На завершення світового форуму зі стрільби кульової Коростильов Павло здобув титул чемпіона світу  у стрільбі зі стандартного пістолету на дистанції 25 метрів вправа МП-10, показавши найкращий результат кваліфікації - 581 оч.

В команді у цій самій дисципліні П.Коростильов, разом ще з двома  львів’янами Пастернаком Володимиром та Петрівим Олександром посіли ІІІ місце.

За підсумками 52-го чемпіонат світу зі стрільби  кульової, який відбувся в корейському місті Чанвон з 31 серпня – 15 вересня 2018, в активі Павла Коростильова – 1 золота, 2 бронзові нагороди та ліцензія на Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.

У п’ятницю, 5 жовтня, відбудеться нагородження кращого спортсмена Львівщини у вересні Павла Коростильова (кульова стрільба). Урочиста церемонія нагородження відбудеться у ресторані «ParkArt of Rest» (Львів, вул. Вітовського, 43а). Початок заходу – 11:00.

Владлен Новаковський - провідний тренер

штатної збірної команди  України