На головну > Новини > Львівські стендовики серед переможців Чемпіонату України


Львівські стендовики серед переможців Чемпіонату України


02 Жовтень 2018


На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності завершився Чемпіонат України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та СК (дорослі, юніори) зі стрільби стендової.

 

Переможцем Чемпіонату України на круглому стенді (skeet) став Георгій Іпатов (Київська обл.), випередивши у фіналі свого суперника, одесита Івана Лоїка лише у перестрілці. ІІІ місце в активі львів’янина Андрія Кобзарука (ЦОП/ШВСМ).

 

Серед жінок найвлучнішою виявилась Ірина Маловічко з  Одеси, а Ніка Мільчева також представниця Одеської області – ІІ місце. На ІІІ місці  Лариса Склярець з Чернігова.

 

 Найсильнішим юніором на круглому стенді став Максим Півень (Донецька обл.). ІІ місце в одесита Олександра Дмитрієва, ІІІ місце за Артемом Скорецьким з Одеси.

 

Переможцем чемпіонату на траншейному стенді став Тєльний Ігор (Київська обл.), другу позицію  обійняв львів’янин Олександр Білько (ШВСМ/ЦОП), а трійку призерів замкнув також представник Львівщини Андріан Корчинський (ШВСМ/ЦОП).

 

Ще одну нагороду до скарбнички львівської області додав юний Ростислав Маркевич (ЗСУ/КДЮСШ СКА), здобувши перемогу над суперниками своєї вікової групи – юніори на траншейному стенді. ІІ місце у представника Київщини – Михайла Органіщука.Бронзова нагорода у представника Вінниці - Дмитра Фомінова.

 

У жіночих змаганнях на траншейному стенді перше місце здобула львів’янка Охотська Олена (ШВСМ/ЦОП), на ІІ місці Данілова Юлія (Київська), ІІІ місце – Кирпичнік Ольга (м.Київ).

 

Золоту нагороду у молодшій віковій групі (юніорки) здобула львів’янка Булгакова Надія (ШВСМ/ЦОП ), також бронзова нагорода в активі юної представниці ЛьвівщиниНадії Білько (ЦОП), ІІ місце у киянки Марії Клєкової.

 

В командних змаганнях серед змішаних команд на траншейному стенді переможці та призери розташувались наступним чином:

1 місце – команда Львів-1 в складі:

мс Охотська Олена

мс Білько Олександр

 

2 місце – команда Львів-1 в складі:

мс Михайлюкова Вікторія

мс Корчинський Андріан

 

3 місце – Київська обл.

 

На круглому стенді в командних змаганнях серед змішаних команд переможці та призери розташувались наступним чином:

1 місце – команда Одеса-1

2 місце – Чернігівська обл.

3 місце – Одеса-2

 

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної команди України