На головну > Новини > На Львівщині відбудуться залікові заїзди та відкрите тренування з автомобільного спорту

01 Жовтень 2018

4 жовтня 2017 року на території Нового Кропивника (Дрогобицький район, Львівської області)   відбудуться залікові заїзди та відкрите тренування з автомобільного спорту. Захід проводить Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття та Галицький автомобільний клуб, за сприяння Дрогобицької райдержадміністрації та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

У відкритому тренуванні очікується близько 8 екіпажів із Закарпатської, Львівської, Дніпропетровської, Черкаської та Київської областей.

Програма:
10.00 -14.00 – офіційне тренування та залікові заїзди;
14.30 – підведення підсумків та нагородження.

В рамках заходу заплановано відзначення пілотів та організацій за вагомий внесок у розвиток автомобільного спорту України у 2018 році.

Контактна особа: Сергій Єженков – директор Галицького Автомобільного Клубу (тел. 067 455 34 44)