На головну > Новини > На Львівщині відбудуться матчі проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА

На Львівщині відбудуться матчі проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА

01 Жовтень 2018

2 – 8 жовтня у Львові та Винниках відбудуться поєдинки проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА серед команд Групи 6.   У цій групі виступають: аматорська збірна Львівської області, «Кастілья та Леон» (Іспанія), аматорська збірна Фінляндії, «Угур» (Азербайджан).

У червні цього року наші збірники в Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова перемогли у фіналі Кубку регіонів ФФУ, продемонструвавши змістовний футбол та проявивши характер та у вирішальному поєдинку здолали опонентів зі Сумщини (2:1), тому тепер представлятимуть честь України на європейській арені.

Футболісти аматорської збірної Львівської області гратимуть на львівському стадіоні «Скіф» (вул. Черемшини, 17). Розклад матчів збірної:
2 жовтня (15:00) – Україна – Азербайджан
5 жовтня (15:00) – Україна – Фінляндія
8 жовтня (14:00) – Україна – Іспанія.

Вхід – вільний!

Переможці кожної з груп (загалом 8 команд) потраплять у фінальний етап Кубку регіонів УЄФА, що відбудеться влітку наступного року.

Запрошуємо вболівальників підтримати наших хлопців у битвах із європейськими суперниками!

За матеріалами: ffl.org.ua