На головну > Новини > Спортсмени Львівщини успішно виступили в чемпіонаті та Кубку України зі спортивного орієнтування

27 Вересень 2018

Цими днями у Луцьку завершився чемпіонат України  (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України ( етапи, фінал) зі спортивного орієнтування.

У змаганнях бралоучасть  430 спортсменівіз 20 областей України.

Успішно виступила  збірна команда Львівської області, зокрема:

І місце на  дистанції «Спринтерська естафета» доросліМІКС-21Е вибороли спортсмени у складі– Юрій Бадан,Юлія Карпенко,  Сергій Бабич, Олена Федорова;

ІІІ місце на  дистанції  «Спринтерська естафета»  юнаки  МІКС-18 у складі – Павло Нікітюк,Денис Трач, Вероніка Голомовза.

За результатами чемпіонатузбірна команда Львівської області виборола ІІ загальнокомандне місце серед дорослих.

Також за підсумками 11-ти етапів Кубку України на довгих та середніх дистанціях серед  жінок І місце виборола Юлія Карпенко, а серед чоловіків  Бадан Юрій. Третє місце посів Сергій Бабич.

А за результатами 8-ми етапів Кубку України на спринтерських дистанціях серед жінокІ місце у Юлії Карпенко, друге в Олени Федорової. Серед чоловіків  І місце виборов Юрій Бадан, і ІІІ місце здобув Бабич Сергій.