На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту відвідали конференцію щодо співпраці з Литвою

Сьогодні, 25 вересня, у Leopoldo’s Hall відбулась завершальна конференція проекту «Литва-Західна Україна: можливості для співробітництва в ЄС».

З вітальним словом до учасників виступив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який зауважив, що Львівщина є однією з передових областей з точки зору розвитку міжнародної співпраці. Адже, станом на сьогодні, в області реалізується 42 проекти міжнародної технічної допомоги на загальну суму понад 80 млн євро.

Серед спікерів на конференції були: міжнародний експерт ОБСЄ Саулюс Смаліс, професор, доктор Науково-дослідного інституту ринку праці Богуславас Гружевскіс, доктор, директор ЗАТ «Jostra», експерт у Європейській Комісії «Horizon2020» та інші.

Управління фізичної культури та спорту на заході представляла відповідальна особа за МТД та проекти Ольга Мельник.

Наприкінці конференції обговорено перспективи розробки спільних проектів у сфері розвитку альтернативної енергетики.