На головну > Новини > Львівські майстри кульової стрільби – серед кращих на чемпіонаті України пам`яті Кукси

23 вересня у Львові на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ   завершився відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, присвячений пам’яті видатного львівського тренера, ЗТУ Анатолія Кукси.

За результатами змагань переможцями та призерами стали й такі представники Львівщини.

Срібним призером у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) став львів’янин Павло Коростильов. Разом з партнерами по команді Олександром Петрівим та Юрієм Колесніком, Павло став переможцем в командному заліку у цій вправі. Також П.Коростильов виборов ще одну бронзову нагороду у цій пістолетній дисципліні, але у команді-мікст разом зі своєю сестрою Юлією Коростильовою.

Серед жінок у цій дисципліні кращою серед львівських спортсменів стала Колодяжна Анастасія, в активі якої срібна нагорода.

У вправі ГП-6 з пневматичної гвинтівки бронзову нагороду в особистому заліку виборов львів’янин Олександр Галкін. Команда у цій дисципліні в складі О.Галкіна, Я.Гудзий, А.Злонкевич посіла ІІ місце.

Владислава Коваль стала володаркою срібної нагороди у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 серед жінок.

У вправах по рухомій мішені серед чоловіків не було рівних львів’янину Ігорю Кізимі, який зробив золотий дубль, здобувши перемогу в двох вправах ГП-11-а та ГП-12 у стрільбі з гвинтівки.

В командному заліку у цій дисципліні І.Кізима, А.Драчук та Л.Совчак двічі стали срібними призерами у вправах з гвинтівки у стрільбі по рухомій мішені.

Нагадаємо, організатором заходу виступило Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної команди України