На головну > Новини > У селі Заріччя Жидачівського району відкрито майданчик зі штучним покриттям

У селі Заріччя Жидачівського району відкрито майданчик зі штучним покриттям

22 Вересень 2018

Сьогодні, 22 вересня, у селі Заріччя Жидачівського району відбулось відкриття майданчика зі штучним покриттям,   побудованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик».

На відкритті були присутні: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівськоі облради Петро Жукровський, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської облради Іван Собко, заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Віра Корецька, в.о. начальника відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Йосиф Будзінський та сільський голова Заріччя Микола Хомин.

Для будівництва цього об’єкту використано 550 тис. грн. обласного бюджету та понад 600 тис. грн. –сільський бюджет. Майданчик у селі Заріччя розміщений на вулиці Січових Стрільців, 4-А неподалік сільської ради та загальноосвітнього закладу.

Нагадаємо, цього року на Львівщині в рамках Обласної програми» облаштують майже 100 спортивних об’єктів.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА