На головну > Новини > Відбулось урочисте відкриття змагань з плавання «Lviv Open Cup»

Відбулось урочисте відкриття змагань з плавання «Lviv Open Cup»

22 Вересень 2018

На водному майданчику басейну аквапарк «Пляж» урочисто відкрито змагання з плавання «Lviv Open Cup».

З вітальним словом до учасників та організаційного комітету змагань виступив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як.

«Ми радіємо, що Львівщина та Львів, зокрема, стали впродовж кількох останніх років епіцентром розвитку плавання, і в загальному видів спорту, які наближені до нього. Такі як тріатлон, багатоборство. Тому бажаю вам максимально зреалізувати свої навички у цьому басейні, а самі змагання стануть наступною сходинкою на шляху до досягнень у дорослому спорті», – зазначив Роман Хім’як.

Також начальник управління висловив подяку голові Федерації плавання Львівської області Андріяну Гутнику, за впровадження таких важливих проектів з розвитку плавання, які сприяють підвищенню іміджу області.

Додамо, що у змаганнях «Lviv Open Cup» беруть участь 200 учасників, які представляють 15 команд із міста Львова та Львівщини, Івано-Франківської, Рівненської, Дніпропетровської та Закарпатської областей.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА