На головну > Новини > На Радехівщині відкрито майданчик з тренажерним обладнанням

На Радехівщині відкрито майданчик з тренажерним обладнанням

17 Вересень 2018

17 вересня у селі Синьків на вулиці Центральній, 11 Радехівського району відбулось урочисте відкриття майданчика з тренажерним обладнанням,   побудованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» у 2018 році.

На урочистому відкритті були присутні: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита, голова Радехівської районної ради Марія Климко, завідувач сектору молоді та спорту Радехівської РДА Оксана Проказюк, представники депутатського корпусу, учні та педагоги Синьківського навчально – виховного комплексу та інші.

Для будівництва цього об’єкту використано 50 тис. грн. з обласного бюджету, а решта місцеві кошти.

Відкриття завершилось виступами дитячих колективів. Також було нагороджено грамотами учнів Синьківського НВК за підсумками Олімпійського тижня.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА