На головну > Новини > На Перемишлянщині здійснено моніторинг будівництва спортивних об’єктів

На Перемишлянщині здійснено моніторинг будівництва спортивних об’єктів

17 Вересень 2018

17 вересня начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як   перебував з робочим візитом у Перемишлянському районі.

В рамках візиту здійснено моніторинг та стан будівництва спортивного майданчика з наливним покриттям, неподалік Перемишлянської школи-гімназії на вулиці Привокзальній. Також у місті Перемишляни заплановане будівництво майданчика з тренажерним обладнанням.

Під час перевірки були присутні: перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, заступник голови Перемишлянської РДА Іван Шалапський, голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин.

Станом на сьогодні, роботи у місті Перемишляни тривають.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА