На головну > Новини > На Львівщині відбудеться чемпіонат України зі стрільби кульової пам’яті Анатолія Кукси

17 Вересень 2018

18-23 вересня 2018 року на території Навчально-спортивної  бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   відбудеться відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у  вправах з пневматичної зброї, присвяченого пам’яті видатного львівського тренера, який все своє життя присвятив розвитку кульової стрільби та впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей, Заслуженого тренера України Анатолія Павловича Кукси.

Організатором заходу виступило Міністерство молоді та спорту України,  за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 300 кращих атлетів України, які представлятимуть збірні команди з 16 областей України та міста Києва, в т.ч. збірна Донеччини.

Чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що в подальшому братиме участь у підготовці до відбіркових змагань та боротиметься за право участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться в березні 2019 року в хорватському місті Осієк.

Початок змагань щоденно о 10год (м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А).

Змагання триватимуть до 23 вересня 2018 року.

Владлен Новаковський - старший тренер

збірних команд України  з олімпійських видів спорту

у Львівській області