На головну > Новини > На Львівщині триває боксерський турнір «LVIV BOXING CUP»

На Львівщині триває боксерський турнір «LVIV BOXING CUP»

15 Вересень 2018

14 вересня на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України,  що у Львові на вулиці Клепарівській, 39-А розпочався Відкритий турнір з боксу серед чоловіків «Кубок Лева» - «LVIV BOXING CUP».

Серед почесних гостей на урочистому відкритті був присутній: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, перший віце-президент Федерації боксу України Олександр Павелець, відомий боксер Андрій Котельник, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України Руслан Сеник, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівськоі облради Петро Жукровський.

У турнірі беруть участь спортсмени збірних команд: Білорусі, Куби, Польщі та збірна команда України, яка представлена подвійним складом.

Командні змагання серед чоловіків проводяться у 10 вагових категоріях відповідно до міжнародних правил Всесвітньої федерації боксу (AIBA) – 3 раунди по 3 хвилини кожен.

Тренерський штаб очолює львів’янин, головний тренер збірної команди України з боксу Дмитро Сосновський.

Змагання завершуються 16 вересня.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА