На головну > Новини > Новояворівськ прийматиме І етап Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15


Новояворівськ прийматиме І етап Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15




21-23 вересня 2018 року на Льодовій арені у Новояворівську відбудуться матчі І-го етапу Карпатської молодіжної хокейної лігиU-15 сезону 2018-2019 рр.

 

В рамках змагань команда «Галицькі Леви» U-15 на домашній арені боротиметься з командами: «Крижинка» - Київ,  MMKS «Podhale» - Польща, HK Mládež Michalovce – Словаччина, HC «Ogre Juniors» - Латвія,  HK «Partizan» - Сербія.

 

У Карпатській молодіжній хокейній лізі U-15 у дивізіоні «Орли» братимуть участь 12 команд, поділених на дві групи по 6 команд – «червону» та «синю».

 

Команди зіграють три етапи у своїх групах. На четвертому етапі будуть поділені відповідно до свого рейтингу на групу «чемпіонів» та групу «за підсумковий рейтинг».

 

Графік ігор:

 

21 вересня (п’ятниця)

 

09:00      «Крижинка» Київ – «Динамо-Береза»

 

10:30      «Partizan Beograd» – «Галицькі Леви»

 

12:00      HC «Ogre Juniors» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

 

13:30      «Динамо-Береза» – HK «Mládež Michalovce»

 

15:00      Офіційна церемонія відкриття

 

16:00      «Галицькі Леви» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

 

17:30      «Крижинка» Київ – HC Ogre Juniors

 

19:00      HK «Mládež Michalovce» – HK «Partizan Beograd»

 

22 вересня (субота)

 

08:00      MMKS «Podhale Nowy Targ» – «Динамо-Береза»

 

09:30     «Галицькі Леви»- HC «Ogre Juniors»

 

11:00      HK «Mládež Michalovce» – «Крижинка» Київ

 

12:30.      HK «Partizan Beograd» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

 

15:30.      HC «Ogre Juniors» – HK «Mládež Michalovce»

 

17:00.      «Динамо-Береза» – HK «Partizan Beograd»

 

18:30.      «Крижинка» Київ – «Галицькі Леви»

 

23 вересня (неділя)

 

08:00.      HK «Partizan Beograd»- HC «Ogre Juniors»

 

09:30.      MMKS «Podhale Nowy Targ» – «Крижинка» Київ

 

11:00.     «Галицькі Леви» – HK «Mládež Michalovce»

 

12:30.      HC «Ogre Juniors» – «Динамо-Береза»

 

14:00.      «Крижинка» Київ – HK «Partizan Beograd»

 

15:30.      HK «Mládež Michalovce» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

 

17:00.      «Динамо-Береза» – «Галицькі Леви»