На головну > Новини > Львів’янин Павло Коростильов виборов «золото» на Чемпіонаті світу зі стрільби кульової

На чемпіонату світу зі стрільби кульової, який відбувався в Чанвоні (Республіка Корея),   львів’янин Павло Коростильов поповнив скарбничку збірної України трьома нагородами.

У заключний день змагань Павло Коростильов став чемпіоном світу, виборовши «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів з результатом 581 очко. Другий результат показав Гурпріт Сінгх з Індії (579), замкнув призову трійку Кім з Республіки Корея (579).

Також Павло Коростильов здобув для української збірної десяту нагороду цьогорічного чемпіонату світу зі стрільби кульової у вправі РП-5 з результатом 586 очок, ставши бронзовим призером в особистому заліку.

Окрім цього, Павло Коростильов, Олександр Петрів та Володимир Пастернак, усі троє представники Львівщини, стали бронзовими призерами в команді у стрільбі зі стандартного пістолету на дистанції 25 метрів, вправа МП-10.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА