На головну > Новини > На Львівщині триває XXХI Спартакіада осіб з інвалідністю Львівщини

На Львівщині триває XXХI Спартакіада осіб з інвалідністю Львівщини

12-13 вересня 2018 року на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», що у  селі Комарів Сокальського району, відбувається ХХХІ Спартакіада людей з інвалідністю.

Під час урочистого відкриття Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай нагородив подякою директора ОЛК «Ровесник» Василя Карвацького.

Також голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський відзначив подякою голову ВО «Спілки осіб з інвалідністю Львівщини» Оксану Кіяновську.

Загалом участь у змаганнях беруть майже 150 спортсменів, які представляють 21 команду міст та районів Львівщини.

Спартакіада передбачає змагання за такою програмою: легка атлетика, біг 60 м, стрибки з місця, перегони на візках, шахи, шашки, більярд, теніс та дартс.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА