На головну > Новини > Завершився Відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років

Нещодавно у приміщенні Львівської обласної шахової федерації відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років.

У турнірі взяли участь 88 юних шахістів.

Чемпіонами та призерами змагань стали:

Серед юнаків:

Ільків Андрій - І місце, м. Городок (тренер В. Мелешко), Захарчишин Андрій - ІІ місце, м. Львів (тренер А. Ромашов), Ковальський Роман - ІІІ місце, м. Львів (тренер А. Ромашов).

Серед дівчат:

Грига Дарина - І місце, м. Городок (тренер А. Грех), Гнатишин Анастасія ІІ місце, м. Львів (тренер А. Ромашов), Скарбарчук Тетяна ІІІ місце. м. Львів (тренер І. Кулініч).

Головний суддя змагань – Юлія Савчук (м. Львів ).

Головний секретар змагань – Сергій Бєлкін (м. Львів).