На головну > Новини > Анастасія Горлова визнана найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками серпня 2018 року

Львівська веслувальниця Анастасія Горлова виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное,   який відбувся у португальському містечку Монтемор-у-Велю з 23 до 26 серпня 2018 року.

У байдарці - двійці Анастасія Горлова разом з полтавчанкою Марією Кічасовою-Скорик здобули ІІІ місце на дистанції 200 м.

Варто зазначити, що Анастасія Горлова є першою львівською веслувальницею, якій вдалося здобути нагороду в жіночій байдарці на чемпіонаті світу.

Урочиста церемонія нагородження Анастасії Горлової – найкращої спортсменки Львівщини за підсумками серпня 2018 року відбудеться 14 вересня у конференц-залі відпочинкового комплексу «Park Art of Rest» (м. Львів, вул. Д. Вітовського, 43-а). Початок заходу об 11 год.