На головну > Новини > «Золота осінь»: майже 300 лучників змагаються у турнірі на Львівщині

«Золота осінь»: майже 300 лучників змагаються у турнірі на Львівщині

11 вересня на стадіоні навчально – спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо», що у Львові на вулиці Янева, 10,   відбулось урочисте відкриття 55-го Міжнародного турніру зі стрільби з лука «Золота осінь».

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, Управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Генеральні партнери турніру: Авіакомпанія «ТуркішАірлайнс», Готель «Соната», компанії «Чудо тур» та «PEAK SPORT».

Серед почесних гостей на церемонії відкриття були присутні: директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк, віце-президент Федерації стрільби з лука України Віктор Сидорук, перший заступник голови Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Яцковець, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як , голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, заступник начальника управління молоді і спорту ЛМР Ксенія Пилипів, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко, державний тренер України зі стрільби з лука, заслужений майстер спорту України Олена Садовнича, заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Віктор Михайленко та провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський.

Учасників та гостей змагань привітали юні грації відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Здоров’я» та оркестр Львівської академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

Для участі у ювілейних 55-х Міжнародних змаганнях «Золота осінь-2018», вже заявлено понад 274 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусії, Польщі, Великої Британії, Ізраїлю та 11 областей України.

Цьогоріч суддівство змагань «Золота осінь-2018» забезпечуватиме суддівська система «IANSEO Archery».

Фінал «Золотої осені» відбудеться 15 вересня о 10:30 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім.С.А.Крушельницької.

Для нагородження фіналістів змагань до Львова завітають почесні гості – президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету – Угур Ерденер (Туреччина) та президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) – Маріо Скарцелла (Італія).

Цей турнір є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2018 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини щодо включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, який розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА