На головну > Новини > На Львівщині урочисто відзначили День фізичної культури і спорту

На Львівщині урочисто відзначили День фізичної культури і спорту

8 вересня у Львові на площі біля пам`ятника Івану Франку відбулось обласне спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту.

Захід відбувся за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, державного секретаря Мінмолодьспорту України Олега Немчінова, голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області» Юрія Турянського, начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Романа Хім’яка.

У вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка подякував олімпійцям за їхню працю та вручив ключі та документи на право власності 15-місного автобуса Форд для потреб Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Також у рамках свята було нагороджено представників галузі фізичної культури та спорту подяками та грамотами Львівської обласної ради, обласної державної адміністрації, Мінмолодьспорту України та НОК.

Загалом у заході брало участь майже 400 осіб – представників 37 федерацій з видів спорту, в тому числі відомі спортсмени, чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, заслужені тренери України, фахівці галузі фізичної культури та спорту.

Відбулась «Олімпійська розминка», показові виступи та майстер класи з видів спорту за участю зіркових гостей, вихованців ДЮСШ, юних спортсменів, а також проведено легкоатлетичні змагання за програмою комплексних Ігор Львівщини серед аматорів, ветеранів спорту та осіб з інвалідністю.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА