На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту – учасники Форуму «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»

Сьогодні, 6 вересня, у Львові відбувся регіональний Форум «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» - план дій на 2018-2020 роки».

Організатором Форуму виступила громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» - кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з організаціями громадянського суспільства: ОМГО «Волинський Інститут Права» (м. Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м. Хмельницький).

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА на заході представляла відповідальна особа за Міжнародну технічну допомогу та проекти Ольга Мельник.

Про особливості реалізації Ініціативи «Відкритий Уряд» в Україні та її важливість для розвитку нашої держави розповіла у режимі скайп - зв’язку заступник директора департаменту інформації та комунікації з громадськістю, завідуюча відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша.

Вітальне слово від імені голови ЛОДА Олега Михайловича Синютки учасникам Форуму передала директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій. Вона, зокрема, зазначила, що публічність і відкритість органів влади має стати містком довіри та приноситиме користь для громадян.

Радник та керівник проектів Програми розвитку ООН у сфері демократичного врядування Маркус Бранд (Австрія) закликав учасників Форуму активніше залучати широкі кола громадськості до процесу демократичних змін.

У свою чергу, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи» Любов Максимович наголосила на важливості впровадження гендерної рівності в Україні задля покращення економічної ситуації в Україні.

Загалом участь у заході взяло понад 80 осіб – представників організацій громадянського суспільства та державних органів влади, профільні експерти і представники ЗМІ з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Довідково:
Партнерство «Відкритий Уряд» (ПВУ) - багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. Україна приєдналась до цієї ініціативи у 2011 році. За цей час реалізовано 2 дворічні плани дій, а реалізація третього та розроблення четвертого планів досі тривають.

Також завдяки ініціативі ПВУ в Україні вже впроваджено Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, систему електронних публічних закупівель « ProZorro», електронні петиції, Центри надання адміністративних послуг тощо.