На головну > Новини > Гнатюк Андрій - срібний призер чемпіонату Світу з пауерліфтингу!

Гнатюк Андрій - срібний призер чемпіонату Світу з пауерліфтингу!

3-8 вересня 2018р. в м. Почефструм (Південно-Африканська республіка) відбувається чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів.

Львівщину на цьому спортивному заході представляв спортсмен Давидівської ОТГ Гнатюк Андрій.

У змагальній боротьбі Андрій виборов срібну нагороду серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг з сумою триборства 650 кг. Результат нашого спортсмена після виконання присідань зі штангою склав 240 кг. У жимі лежачи Андрій подолав 150 кг. У тязі становій результат нашого спортсмена склав 260 кг.

Таким чином, в активі Андрія три малі срібні нагороди та срібна нагорода за суму триборства!

Вітаємо Андрія та його тренерів з успішним виступом й бажаємо подальших спортивних успіхів на міжнародній арені!