На головну > Новини > Зірки львівських «Карпат» зустрілись у товариському матчі з нагоди 20-річчя «бронзових» нагород чемпіонату України

У середу, 5 вересня, на території стадіону «Україна» відбувся товариський футбольний матч між командою «Карпати» сезону 1997/1998 рр., яка здобула «бронзові» медалі чемпіонату України та збірною «Карпат» усіх часів, до складу якої увійшли відомі футболісти та особистості.

З вітальним словом до учасників звернувся начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хім’як та подякував львівським «Карпатам» від імені голови ЛОДА Олега Михайловича Синютки.

«Своєю невтомною працею та жагою до перемоги, ви стали яскравим прикладом для багатьох поколінь шанувальників футболу – найпопулярнішої гри у світі», – зазначив Роман Хім’як.

Серед почесних гостей на товариському матчі був присутній головний тренер ФК «Карпати» сезону 1997/1998 років Мирон Богданович Маркевич, під керівництвом якого футболісти й вибороли «бронзу» на чемпіонаті України.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА