На головну > Новини > Підведено підсумки ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців


Підведено підсумки ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців


04 Вересень 2018


Цими вихідними відбулись фінальні змагання ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

 

Організаторами виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

 

Головний суддя Спартакіади – заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко.

 

Згідно з положенням про Спартакіаду змагання проводились за п’ятьма видами спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.

 

За підсумками змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами змагань.

 

З переможців ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців буде сформовано збірну команду області, яка братиме участь 24-28 вересня 2018 року в м. Ужгороді у ХХ Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

 

Результати фінальних змагань

ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців 2018

 

Футзал

1 м –  ГУДФС у Львів.обл

2 м –  ЛОДА

3 м –  ГУДКС України у Львів.обл

4 м –  Самбірський р-н

 

 

 

Волейбол

1 м –  ГУДФС у Львів.обл

2 м –  Дрогобицькийр-н

3 м –  Турківський р-н

 

 

 

Пустомитівський р-н

Сокальський р-н

 

Настільний теніс

чоловіки

жінки

 

1 м –  Микола Беля  (ГУДФС)

2 м –  Олег Банцаревський  (ЛОДА)

3 м –  Василь Поточний (Турка)

4 м –  Василь Пиріг (Жидачів)

5 м –  Остап Величко  (Сокаль)

6 м –  Олександр Науменко (Перемишляни)

1 м –  Галина Жигайло  (Самбір)

2 м –  Надія Самборська  (Жидачів)

3 м –  Маряна Копейка  (Сокаль)

 

 

)

 

         

 

Шахи

чоловіки

жінки

 

1 м –  Євген Гладиш (Пустомити)

2 м –  Василь Ладанай (Самбір)

3 м –  Микола Радіоновський  (Жовква)

 

 

 

 (Городок)

1 м –  Оксана Демкович (Перемишляни)

2 м –  Тетяна Ласкава (ГУ ДКСУ)

3 м –  Ірина Маслюк (Жовква)

4 м –  Леся Ленартович (Самбір)

5 м –  Ростислава Лалак  (Миколаїв)

 

         

 

Шашки

чоловіки

жінки

 

1 м –  Богдан Москаль (Турка)

2 м –  Любомир Максим (Пустомити)

3 м –  Віктор Козогладюк (Миколаїв)

4 м –  Андрій Лисий (ГУ ДКСУ)

 

 

 

 

1 м –  Олена Біленька (ГУ ДКСУ)

2 м –  Оксана Проказюк (Радехів)

3 м –  Олександра Цюняк (Турка)

4 м –  Ірина Оленчин (Перемишляни)

5 м –  Марія Ониськів  (Миколаїв)