На головну > Новини > На Львівщині відбудуться Обласні спортивні змагання серед голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад

04 Вересень 2018

8 вересня 2018 року в селі Солонка Пустомитівського району, на спорт базі Солонківської ЗОШ I-III ст.   Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос» проводить Обласні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад Львівської області, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Приїзд команд до 10:30 год.

Урочисте відкриття об 11 год.

У програмі змагань: футзал (чоловіки), волейбол (чоловіки), теніс настільний (жінки та чоловіки), шахи (чоловіки), шашки (жінки), гирьовий спорт (чоловіки) та дартс (чоловіки і жінки).

Формування команд особистих змагань в ігрових видах відбуватимуться за згодою або жеребкуванням.