На головну > Новини > На Бродівщині відкрито низку нових спортивних об’єктів

На Бродівщині відкрито низку нових спортивних об’єктів

03 Вересень 2018

До дня знань, 3 вересня, на Бродівщині відбулось відкриття одразу трьох тренажерних майданчиків   у рамках реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році.

Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталя Гудима, нові тренажерні майданчики з’явились у селах – Суховоля, Накваша та Голубиця.

Для будівництва тренажерного майданчика у Суховільській ЗОШ І-ІІІ ст. з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 50 тис. грн., а монтажні та підготовчі роботи – виконані за кошти батьків учнів.

Другий спортивний об’єкт було відкрито у селі Накваша на території місцевого стадіону. Кошти для будівництва цього тренажерного майданчика були також виділені у рамках реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році в сумі 47 194 тис. грн. Монтажні роботи виконувались за кошти сільського бюджету в сумі 11 998 грн.

Ще один тренажерний майданчик відкрито в Голубицькій ЗОШ І-ІІІ ст. З обласного бюджету для будівництва виділено кошти в сумі 47 194. грн., а монтажні роботи виконані за спонсорські кошти в сумі 11 998 грн.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА