На головну > Новини > Обрано нового президента Федерації баскетболу Львівщини

Обрано нового президента Федерації баскетболу Львівщини

03 Вересень 2018

Нещодавно на позачерговій звітно-виборчій конференції Федерації баскетболу Львівщини було обрано нового керівника.   Зокрема, новим президентом Федерації баскетболу Львівщини став депутат Львівської міської ради Роман Богданович Іванців, який до цього часу перебував на посаді почесного президента.

За Романа Іванціва проголосували одноголосно всі члени Федерації баскетболу Львівщини. Його кандидатуру запропонував екс-президент Федерації баскетболу Львівщини Зеновій Курса, який подав у відставку.

Під час позачергової звітно-виборчої конференції також обрано новий склад керівних органів. Віце-президентом федерації баскетболу Львівщини став Зеновій Курса. На посаді віце-президента також залишився працювати Роман Городечний. Ігор Савицький тепер почесний президент обласної федерації баскетболу, а президент міської федерації – Дмитро Крамар.

Окрім цього, відтепер ревізійну комісію Федерації баскетболу Львівщини очолюватиме Андрій Калічак замість Василя Свідрика.

Вітаємо Романа Іванціва з обранням та бажаємо нових досягнень!

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА