На головну > Новини > На Жовківщині відбулись змагання з велосипедного спорту, пам’яті Збігнєва Керницького


На Жовківщині відбулись змагання з велосипедного спорту, пам’яті Збігнєва Керницького


03 Вересень 2018


1 – 2 вересня у Жовкві відбувся XVII Відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту   на шосе серед різних вікових груп, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Майстра спорту Збігнєва Керницького.

 

Організаторами змагань виступили Жовківська районна державна адміністрація та районна рада, за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Федерації велосипедного спорту Львівщини.

 

Наймолодшим учасником велогонки став 11-річний Павло Романовський, а найстаршим –74-річний Святослав Ковальчук. Загалом 135 велосипедистів розіграли призові місця в 12 групах: у перший день в індивідуальній гонці, а в другий – в груповій.

 

Серед учасників були спортсмени та аматори спорту з різних міст України. Зокрема, з Дрогобича, Луцька, Жовкви, Миколаєва, Львова, Червонограду, Сокаля, сіл Солонка та Жирівка. Також брали участь велосипедисти з міста Хрубешів Республіки Польща.

 

Варто зазначити, що в гонках змагались: чемпіон Світу та Європи 2017 року, Майстер спорту міжнародного класу Олег Канака, Заслужений Майстер спорту Юрій Заяць та багато інших відомих в світі та Україні видатних спортсменів-велосипедистів.

 

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації висловлює подяку сім'ї Керницьких, службам Національної поліції та медицини, усім спонсорам та меценатам, зокрема, страховій компанії «PZU-Україна», суддям та волонтерам, за надану підтримку в організації змагань.

 

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА