На головну > Новини > Стартували фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед держслужбовців


Стартували фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед держслужбовців


02 Вересень 2018


У неділю, 2 вересня, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   (м. Львів, вул. Генерала Грекова,1), відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.


Метою змагань є формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом серед працівників державних установ, організація їхнього активного відпочинку, розвиток популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

 

З вітальним словом до учасників виступив начальник управління фізичної культур та спорту ЛОДА Роман Хім’як, який побажав учасникам цікавої гри та перемоги.

 

Зауважимо, що в рамках Спартакіади Львівщини держслужбовці змагаються у таких видах спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи. Змагання з волейболу та футзалу відбуваються в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Генерала Грекова, 1) з 10 до 16 години, а з настільного тенісу, шахів та шашок – у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Уласа Самчука, 14) з 10 до 14 години.

 

Організаторами Спартакіади Львівщини виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА