На головну > Новини > Львівський лучник Георгій Іваницький – володар ліцензії на участь у других Європейських Іграх 2019 року

31 Серпень 2018

У польському місті Легніца тривають змагання серед кращих лучників старого світу – чемпіонату Європи зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів.

Львів’янин Георгій Іваницький у напруженій боротьбі зумів вибороти заповітну ліцензію, потрапивши до четвірки кращих спортсменів Європи.

Варто зазначити, що Георгій Іваницький змагатиметься 1 вересня за бронзові нагороди чемпіонату Європи з представником збірної команди Франції.

Загалом українські лучники вибороли дві ліцензії на участь у других Європейських Іграх серед чоловіків та жінок для нашої держави.

Бажаємо успіхів у боротьбі за бронзові нагороди чемпіонату Європи!