На головну > Новини > У семи населених пунктах Львівщини перевірено будівництво спортивної інфраструктури

31 Серпень 2018

Напередодні нового навчального року, 30 серпня, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської   облдержадміністрації Роман Хім’як спільно з директором Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадимом Климовичем здійснили моніторинг будівництва нової спортивної інфраструктури у семи населених пунктах трьох районів Львівщини.

У місті Городку в рамках реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році облаштовується спортивний майданчик з наливним покриттям. Роботи на цьому об'єкті є практично завершенні.

Також перевірено спортивні об’єкти у Самбірському районі. Зокрема, в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» у селі Підгайчики та селі Вільшаник заплановане облаштування майданчика зі штучним покриттям. У селі Новий Калинів побудовано майданчики за «Бюджетною програмою будівництва футбольних полів», який готується до відкриття.

Перевірено стан робіт і у Старосамбірському районі – села Верхній Лужок та Стрілки. У Верхньому Лужку побудований майданчик із наливним покриттям та готовий до відкриття. Розпочаті роботи щодо будівництва основи, залито бардюри у селі Стрілки.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА