На головну > Новини > На Жовківщині відбудеться велогонка та легкоатлетичний пробіг, пам’яті Збігнєва Керницького

30 Серпень 2018

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, 1 – 2 вересня, у Жовкві відбудеться XVII Відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту  на шосе серед різних вікових груп, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Майстра спорту Збігнєва Керницького.

Як повідомили у секторі молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, збір учасників та відкриття змагань розпочнеться 1 вересня о 15 год на площі Вічевій.

Програма змагань:
1. 09. 2018р. (субота)
Старт о 16 год – індивідуальна гонка на 10 км – всі вікові групи. с. Добросин (10 км від м. Жовква) – межа м. Жовкви.

2.09.2018р. (неділя)
Старт о 14 год групових гонок в м. Жовква, вул.Я.Мудрого, 7, а саме:

- на дистанції - 15 км - мол. дівчата, молодші юнаки, дівчата
(м.Жовква, вул. Я. Мудрого, 7 – пам’ятник Нестерову і зворотньо)

- 30 км - юнаки, жінки, ветерани 50 р. і старше.
(м.Жовква, вул. Я. Мудрого, 7 – с.Добросин і зворотньо)

- 45 км - чоловіки-юніори, ветерани до 50 р.
(м.Жовква, вул.Я.Мудрого, 7 – поворот до с.Н.Кам’янка і зворотньо).

Організаторами змагань виступили Жовківська районна державна адміністрація та районна рада, за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Федерації велосипедного спорту Львівщини.