На головну > Новини > Майже 400 тенісистів Львівщини змагаються у десятому Міжнародному турнірі «Кубок Анатолія Строкатова»

29 Серпень 2018

29 серпня у приміщенні ДІМП «Містопроект», що у Львові на вулиці Генерала Чупринки, 71,  відбулось урочисте відкриття X Міжнародного турніру з тенісу настільного «Кубок Анатолія Строкатова»

Організаторами турніру виступили: управління фізичної культури та спорту ЛОДА, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту ЛМР, Федерація настільного тенісу Львівської області.

Метою змагань є популяризація тенісу настільного в Україні, як олімпійського виду спорту та вдосконалення спортивної майстерності тенісистів.

У змаганнях беруть участь майже 400 спортсменів віком від 6-ти років, а також ветерани віком від 30 до 70 років.

Серед присутніх на відкритті були: начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як, начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, голова відділення НОК України Юрій Турянський, голова Федерації настільного тенісу Львівської області Віталій Синчук.

«Кубок Анатолія Строкатова» триватиме до 2 вересня цього року.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА