На головну > Новини > На Львівщині буде створена перша в Україні Академія боксу

На Львівщині буде створена перша в Україні Академія боксу

28 Серпень 2018

У Львівській облдержадміністрації, 28 серпня, відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю Львівського училища фізичної культури з Благодійним фондом Андрія Котельника щодо створення першої в Україні Академії боксу.

На церемонії підписання цього важливого документу не лише для Львівщини, а й України в цілому були присутні: заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, відомий боксер, голова Благодійного Фонду Андрій Котельник, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, голова Федерації боксу Львівщини Богдан Бурда та головний тренер збірної України з боксу, львів’янин, майстер спорту з боксу Дмитро Сосновський.

Модерував зустріч начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, який наголосив на важливості роботи Академії боксу імені Андрія Котельника на Львівщині для виховання майбутніх топових українських спортсменів та окреслив основні напрямки її роботи.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, сьогоднішня подія є знаковою, адже вперше в Україні розпочне роботу заклад такого рівня.

Директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак підкреслив, що Академія боксу імені Андрія Котельника» сприятиме профільній підготовці олімпійського резерву спортсменів. «Це перше суттєве зрушення. – каже Степан Родак. – Тепер до нас приїжджатимуть навчатись боксу спортсмени з усієї України».

Відомий боксер – засновник Академії боксу на Львівщині Андрій Котельник зазначив, що мабуть кожен спортсмен мріяв про навчання у такому профільному закладі. «Маю надію, що тут ми виховаємо майбутніх олімпійських чемпіонів, оскільки маємо усі умови для цього. Це професійне високоспеціалізоване обладнання, працюють два ринги», – зазначив Андрій Котельник.

Також він повідомив, що Академія боксу Львівщини працюватиме на території ринку «Південний» у Львові.

Голова Федерації боксу Львівщини Богдан Бурда каже, незабаром ми зможемо пишатися новими досягненнями наших молодих спортсменів-олімпійців.

«Львівщина – це спортивна область з усіма видами спорту та чималою кількістю медалістів. Тому мені, як і всім іншим приємно, що Львівщина ініціює роботу Академії боксу. І ми маємо тепер спільно працювати над досягнення наших боксерів. Оскільки, добрим тренером є той, хто не лише навчив спортсменів, а й показує результат разом із ними. Бажаю, щоб усе задумане сьогодні нами – збулося!» – зазначив головний тренер збірної України з боксу, львів’янин, майстер спорту з боксу Дмитро Сосновський.

Довідково:
Академія боксу імені Андрія Котельника – це спільний проект КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» і Благодійного фонду Андрія Котельника, начально-спортивне утворення, яке створююється на базі відділення боксу училища з метою формування ефективної системи підготовки перспективних спортсменів – резерву до національних збірних команд України.

Основними завданнями закладу буде: пошук та відбір на навчання в училище і спортивну підготовку в Академії перспективних юних боксерів; надання освіти і підготовка спортсменів-боксерів, в умовах спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю; створення умов тренувань для перспективних боксерів та якісного харчування тощо.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА