На головну > Новини > На Львівщині відбулось засідання обласної федерації важкої атлетики

На Львівщині відбулось засідання обласної федерації важкої атлетики

27 Серпень 2018

Сьогодні, 27 серпня, у конференц-залі «Епіцентр 2», що у Львові на вулиці Богдана Хмельницького, 188-А,   відбулось засідання Львівської обласної федерації важкої атлетики.

У засіданні брали участь кращі тренери Львівської області з важкої атлетики.

Засідання провів голова Львівської обласної федерації важкої атлетики Василь Дзвінник.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання щодо успішного виступу спортсменів Львівщини на чемпіонаті України серед молоді до 23 років у місті Коломия 7-11 серпня, обговорено склад команд Львівської області на чемпіонаті України серед чоловіків та жінок, який відбудеться 11-16 вересня 2018 року, а також організацію та підготовку цього чемпіонату.

Нагадаємо, на Львівщині тривають роботи з капітального ремонту залу для важкоатлетичних занять, де незабаром відбудеться Чемпіонат України з важкої атлетики серед жінок та чоловіків вже у вересні цього року.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА