На головну > Новини > У Жовкві відкрито сучасний комплексний спортивний майданчик

У Жовкві відкрито сучасний комплексний спортивний майданчик

26 Серпень 2018

26 серпня відбулось урочисте відкриття комплексного спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) та наливним покриттям,  і біговою доріжкою на території Жовківської загальноосвітньої школи I-III ступенів N3.

Спортивний майданчик побудований за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість цього об’єкту становить 3 млн. 100 тис. грн., з них 1 млн 600 тис. грн. з державного бюджету, 500 тис.грн. з обласного та 1 млн. грн. – міський бюджет.

З вітальним словом виступили: заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та міський голова Жовкви Петро Вихопень.

Серед присутніх були: заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, директор Львівського обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська, народний депутат України Володимир Парасюк, депутат ЛОР Андрій Дума.

Відкриття завершилось виступами дитячих колективів. Зокрема, на спортивному майданчику відбулись показові виступи клубу карате «Аскет», тренування волейбольного клубу «Надія».

Також було нагороджено членів команди ДЮСШ «Юність» - переможниць футбольного турніру «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед дівчат.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА