На головну > Новини > Гандбольна «Галичанка» розпочала сезон із перемоги в Суперкубку України

Гандбольна «Галичанка» розпочала сезон із перемоги в Суперкубку України

25 Серпень 2018

Український гандбольний сезон серед жінок розпочався матчем за Суперкубок України-2018, 25 серпня, у броварському спорткомплексі «БВУФК».

Перемогу святкували гандболістки львівської «Галичанки», обігравши суперниць з ужгородських «Карпат» з рахунком 27:24.

Львівська «Галичанка» отримала Суперкубок із рук президента Федерації гандболу України Андрія Мельника. Також відзначено тренера ГК «Галичанка» Василя Козара та начальника команди – Тараса Кузя. Кращим гравцем команди за підсумками матчу стала Наталія Савчин, якій вручили пам’ятний приз.

Вітаємо гравців, тренерський склад та керівництво ГК «Галичанка» із вдалим початком гандбольного сезону!

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА