На головну > Новини > «Я гордий, що я українець», – військовий Віктор Легкодух розповів, що для нього означає Незалежність України


«Я гордий, що я українець», – військовий Віктор Легкодух розповів, що для нього означає Незалежність України


24 Серпень 2018


Під час мистецької частини до присутніх звернувся військовослужбовець 25 окремої повітряно-десантної бригади Віктор Легкодух.   Чоловік розповів, що з дитинства мріяв стати офіцером, у 2013 році закінчив Львівську Національну академію Сухопутних військ, згодом пішов на службу до Зборойних сил України.

«З початком військових дій на Донбасі, наша бригада була однією із перших на Сході країни. Захищала її територію та суверенітет. У кінці серпня 2014 року, коли був спекопний період війни, я отримав поранення», - розповів військовослужбовець.

Він додав, опісля поранення лікувався у трьох шпиталях, у Львові ж і зустрів свою майбутню дружину, яка під час урочистостей була поряд.

«Зараз проживаємо у Львові і я щасливий, що я є мешканцем Львова. Для мене Незалежність – це наша мова, наші традиції, наші пісні. Незалежність – це всі ми. Шкода, що Незалежність здобувається інколи великою ціною – загибеллю наших, моїх побратимів, але пам’ять про наших побратимів, наших рідних дає нам силу і змогу йти до перемоги і здобувати зараз для нас цю Незалежність. Я гордий, що я українець. Слава Україні», ­– додав Віктор Легкодух. 

Джерело: loda.gov.ua