На головну > Новини > На Жовківщині водинадцяте розпочався футбольний турнір, пам’яті спортсмена Василя Ковцуна.

22 Серпень 2018

Сьогодні, 22 серпня, у місті Жовква на стадіоні «Розточчя» розпочався традиційний XXI Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір із футболу,  пам’яті талановитого футболіста Василя Ковцуна.

В урочистому відкриті змагань серед присутніх були: голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, міський голова Жовкви Петро Вихопень, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська, заступник голови Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо, батьки спортсмена Ковцуна та мешканці міста.

Загалом у турнірі беруть участь 8 команд: ДЮСШ (Жовква), ДЮСШ ФК «Геліос» (Харків), ДЮСШ ФЦ «Барса» (Суми), АМФС «Гетьман» (Замосць, Польща), СДЮШОР ФК «Карпати» (Львів), ДЮФК «Спарта» (Чернівці), ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава), ДЮСШ ФК «Десна» (Чернігів).

Організаторами виступили: Жовківська райдержадміністрація, Жовківська районна рада та Жовківська міська рада.

Під час відкриття начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як зазначив, що згадка про спортсмена живе доти, поки про нього пам’ятають. Також висловив слова вдячності сім’ї Василя Ковцуна за виховання талановитого футболіста, пам'ять про якого вже водинадцяте вшановують турніром на Жовківщині.

Додамо, що турнір триватиме до 24 серпня цього року.

Довідково:
Василь Ковцун народився 14 січня 1983 року. Перші кроки у футболі робив у Жовківській ДЮСШ. Із 1997 р тренувався у СДЮШОР "Карпати". У 2000-2003 роках виступав за команду львівських "Карпат". 2004-2006 роки провів у сімферопольському "ІгроСервісі". Отримав травму і, щоб підтримувати спортивну форму, грав за "Сокіл»"із Суховолі у чемпіонаті Львівської області. 1 липня 2007 року трагічно загинув.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА