На головну > Новини > Понад 100 працівників галузі фізичної культури та спорту взяли участь у презентації проекту Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини

21 Серпень 2018

На стадіоні «Арена Львів», 21 серпня, презентовано проект Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року .

Урочисто відкрив подію голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Модерувала дискусію заступник директора – начальник управління економічного розвитку та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Валентина Москаленко.

Понад 1200 учасників взяли участь у презентації проекту Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини, яку представив директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів. Серед них було 108 працівників галузі фізичної культури та спорту Львівщини.

Варто зазначити, що ключовими проектами плану заходів у Стратегії щодо фізичної культури та спорту Львівщини стала: реконструкція спортивної інфраструктури (стадіонів) у містах Львівської області та реалізація програми «Спортивний майданчик». Також Роман Филипів представив і діючі показники та цільові індикатори спортивної галузі області.

Окрім цього, усі учасники мали можливість дізнатись експертну думку про основні досягнення та перспективи реалізації Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Зокрема, дискусія стосувалась економічного та соціального розвитку Львівської області.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА