На головну > Новини > Чечіна Броніслава Валеріанівна відзначає 100-річний ювілей

Чечіна Броніслава Валеріанівна відзначає 100-річний ювілей

20 Серпень 2018

Сьогодні, 20 серпня, свій 100-річний День народження відзначає почесний працівник фізичної культури та спорту,   суддя всесоюзної категорії з велосипедного спорту, ветеран війни Броніслава Валеріанівна Чечіна.

З цієї нагоди в гості до Броніслави Валеріанівни завітали: заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хім’як, представники фізкультурно-спортивних товариств і відомств.

У теплій сімейній атмосфері в колі родини, Броніславі Чечіній було оголошено та вручено подяку голови Львівської облдержадміністрації Олега Михайловича Синютки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту і з нагоди 100-річчя від Дня народження.

Бажаємо Броніславі Валеріанівні Чечіній довгих років життя, сімейного затишку, сил і наснаги!

Довідково:

Чечіна Броніслава Валеріанівна  – почесний працівник фізичної культури та спорту, суддя всесоюзної категорії з велосипедного спорту, ветеран війни,багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів УРСР, призерка чемпіонатів СРСР з ковзанярського спорту, Майстер спорту СРСР.

Народилася 20 серпня 1918 року у м. Конотоп Харківської області. Закінчила державний інститут фізичної культури у м. Харків та у 1948 році переїхала до Львова. Здобувши вищу освіту у Державному інституті фізичної культури, всю свою професійну діяльність присвятила сфері фізичної культури та спорту Львівщини, зокрема, працювала у: міському комітеті фізичної культури і спорту (інструктор, 1948-1949 рр.), обласному комітеті з питань фізичної культури і спорту (позаштатний інспектор, 1949 р.), Львівському державному інституті фізичної культури (викладач кафедри спортивних ігор і ковзанярського спорту, 1949-1951рр.), Львівському облкомітеті «Спартак» (тренер з велоспорту, 1951-1955 рр.), дитячій спортивній школі міської ради №1 (тренер з велоспорту, 1955-1961рр.), Львівському облкомітеті «Динамо» (тренер з велоспорту, 1962-1967рр.), дитячо-юнацькій спортивній школі з велоспорту «Локомотив» (директор ДЮСШ, 1967-1973).

В 1973 році Броніслава Валеріанівна вийшла на пенсію. Але покинути роботу у сфері спорту та своїх вихованців так і не змогла, тому впродовж, 1975 – 1983 років, працювала помічником тренера та майстром спортивного спорядження в облкомітеті «Локомотив».

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА